Witaj! ;-)

Jeżeli jesteś nowy na blogu i chcesz szybko zorientować się w temacie odszkodowań, to znalazłeś w doskonałym miejscu 😉 Ten swoisty spis treści, z którym zaraz się zapoznasz został pomyślany w ten sposób, aby samemu bez niczyjej pomocy móc uzyskać możliwie wysokie odszkodowanie. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy, masz jakieś wątpliwości, problem, albo masz już wszystkiego dość i jesteś gotów zlecić nam swoją sprawę to śmiało zadzwoń lub napisz maila.

Jeżeli już mówimy o honorarium, to nasza propozycja jest taka, zostaw komentarz jako swoiste wynagrodzenie za przeczytany artykuł 😉

Zbierz dokumentację.

Rzeczą najważniejszą jest prawidłowe podejście do kwestii dowodowych. W tym temacie polecamy:

Zgłoś szkodę komunikacyjną do zakładu ubezpieczeń.

Jeżeli już jesteśmy przygotowani dowodowo, tj. mamy zebraną dokumentację medyczną oraz notatkę policyjną potwierdzającą odpowiedzialność za wypadek sprawcy zdarzenia, to należy zgłosić szkodę do właściwego zakładu ubezpieczeń. W tym celu, musimy wiedzieć ile możemy żądać, o tym napisaliśmy w tych artykułach:

Wypadek przy pracy, to nie tylko odszkodowanie z ZUS.

W serii artykułów oraz w setkach rozmów telefonicznych, nieustannie powtarzamy, jak mantrę, odszkodowanie z ZUS być może nie jest wszystkim co Ci się należy. Niestety w społeczeństwie ta wiedza jest zaklęta, pomóż nam ją odczarować 🙂

Nasz autorski przegląd orzecznictwa.

Wrzuciliśmy sobie na głowę coroczny przegląd orzecznictwa związanym z odszkodowaniem. Oczywiście ogranicza on się do sądów apelacyjnych, bo wszystkiego po prostu nie da się ogarnąć. Efekty naszej pracy są widoczne w tych artykułach:

Teoria.

Praktyka.

Ciekawostki.