Przygotowanie sprawy pod uzyskanie odszkodowania za wywłaszczenie nieruchomości

Przyjęcie sprawy przez naszą Kancelarię determinuje jeden warunek: możliwość uzyskania wyższego odszkodowania za wywłaszczoną nieruchomość. Jeżeli myślisz, że Twoja nieruchomość spełnia ten warunek, tj. wiesz, że proponowana kwota odszkodowania nie jest kwotą odpowiednią- nie trać czasu na czytanie tego artykułu- od razu napisz na kontakt@wysokieodszkodowania.pl

Jeżeli zastanawiasz się, jak przygotować sprawę, na co się nastawić, ile może trwać sprawa o wywłaszczenie- wiedz, że byłoby niepoważne, gdybyśmy odpowiedzieli na te pytania jednoznacznie. Każda sprawa jest indywidualna i wymaga pochylenia się nad dokumentami.

Eksperci naszej Kancelarii w pierwszej kolejności określą potencjał możliwego podwyższenia odszkodowania. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, którzy w tym zakresie świadczą na naszą rzecz usługę. I co najlepsze, nasi Klienci za opinię rzeczoznawcy nie płacą. Nawet jeżeli opinia rzeczoznawcy będzie tożsama z operatem organu wywłaszczającego, nie zapłacisz ani złotówki.

We współpracy z rzeczoznawcą majątkowym decydujemy się na:

  • sporządzenie własnego operatu szacunkowego (tzw. prywatny operat szacunkowy),
  • sporządzenie jedynie zarzutów do operatu szacunkowego sporządzonego na zlecenie organu,
  • sporządzenie pisma do organizacji zawodowej rzeczoznawców majątkowych celem wydania opinii o prawidłowości operatu szacunkowego sporządzonego na zlecenie organu.

Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa nasi Klienci nadzorują naszą pracę poprzez system informatyczny. Możliwy jest stały kontakt telefoniczny i mailowy. Kancelaria z kolei przedkłada pełnomocnictwo organowi i zaczyna swoją pracę. Od chwili przedłożenia pełnomocnictwa korespondencja organu jest kierowana do pełnomocnika, zatem Klient nie musi się kłopotać, czytać nudnych pism itd.

Wywłaszczenie wysokieodszkodowania.pl

Na koniec zostawiliśmy najlepsze, podstawą naliczenia prowizji Kancelarii jest kwota, która jest różnicą pomiędzy kwotą, którą uzyskamy na skutek naszego działania a kwotą, którą proponował organ przy przyjęciu przez nas sprawy, bądź też zaproponuje w pierwszym operacie szacunkowym. Innymi słowy nie zapłacisz, jeżeli nie wykażemy swojej skuteczności.

Dla przykładu:

Organ w operacie szacunkowym proponuje kwotę 100.000 zł, jeżeli dzięki naszemu działaniu otrzymasz kwotę 120.000 zł to podstawą naliczenia prowizji jest 20.000 zł (powyższe kwoty są przykładowe). Podstawa naliczenia prowizji to kwota z której zaledwie część jest naszym honorarium.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi prawnikami pod numerem 34 389 40 77 – konsultacja sprawy jest zupełnie bezpłatna.

Dodaj komentarz