Skuteczność naszego działania – 112,5% więcej!

Z dzisiejszą pocztą przyszła do nas kolejna opinia zadowolonego Klienta. Jest nam bardzo miło, stąd od razu postanowiliśmy się Wam pochwalić.

Poszkodowany w wypadku komunikacyjnym w czerwcu 2015 r. doznał złamania blaszki górnej Th6. Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu rozpoznał: złamanie kompresyjno-zgięciowe Th6 z obniżeniem górnej blaszki trzonu, bez objawów korzeniowych i oponowych, ból barku lewego odniesiony i samoistny, klinicznie zapalenie / uszkodzenie LHBT i przedniej krawędzi SSP. Zalecono unieruchomienie tułowia na okres 12 tygodni. Na kolejnej wizycie podkreślono: znacznie nasilony ból ACj lewego, uszkodzenie 2 stopnia nadal niewygojone, typowe trudności w Cross flexion, zwłaszcza dynamicznym. Zalecono Taping przez następne 3 tygodnie i zaopatrzenie złamanie Th6 jak dotychczas. Poszkodowany został skierowany również na zabiegi fizjoterapeutyczne.

W wyniku naszego działania poszkodowany otrzymał najpierw 4.000 PLN a następnie kolejne 4.500 PLN. Łącznie 8.500 PLN.

Pomagamy zarówno w dużych jak i małych szkodach. Ogromnie ważne dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. Praktyka zakładów ubezpieczeń wygląda w ten sposób, że wypłacają tzw. bezsporną kwotę zadośćuczynienia i liczą na to, że Klient nie upomni się o resztę. Obawiamy się, że w większości przypadków, gdy Poszkodowany działa bez pełnomocnika, tak właśnie może być. Dlatego gorąco polegamy nasz usługi – 34 389 40 77.

opinia wysokieodszkodowania.pl grudzień 2015

Dodaj komentarz