Pomagamy zarówno w dużych sprawach jak i tych mniejszych.

Dla każdego poszkodowanego jego sprawa jest najważniejsza. My doskonale to rozumiemy, dlatego staramy się podchodzić do każdego indywidualnie. W naszym zespole pracują sami prawnicy, ba nawet infolinia jest obsługiwana przez prawnika. W związku z czym nie ma obawy przed tym, że potencjalny Klient zostanie źle obsłużony czy wprowadzony w błąd przez osoby, które zatrudnione są tylko do odbierania telefonów i rozmowy w stylu: „sprawa jest w toku, należy uzbroić się w cierpliwość”. 

Prezentujemy Państwu dzisiaj historię, która przez naszą konkurencję nigdy nie zostałaby uznała za godną publikacji a z której my jesteśmy dumni. Otóż, szkoda wydawała się mała, ale dla naszego Klienta była tragiczną. W wypadku komunikacyjnym z dnia 31 sierpnia 2012 r. Pan Mieczysław doznał ogólnych potłuczeń, stłuczenia kręgosłupa Th (ortopeda), pourazowych bólów i zawrotów głowy, pourazowego zespołu bólowego korzeniowego kręgosłupa szyjnego, piersiowego oraz lędźwiowego, pourazowej dyskopatii szyjna. (neurolog).

Kierujący pojazdem marki Fiat Brava podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Opel Vectra, który był w trakcie manewru wyprzedzania pojazdu marki VW Passat, w wyniku czego doszło do najechania na pojazd marki VW Passat, którego kierowcą był nasz Mocodawca. Z ustalonego stanu faktycznego wynikało, iż podana w zaświadczeniu o zdarzeniu drogowym z dnia 31 sierpnia 2012 r. polisa OC sprawcy zdarzenia nie dawała ochrony ubezpieczeniowej na dzień zdarzenia. W związku z czym, zgodnie z art. 98 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. Nr 124, poz.1152) przekazaliśmy Ubezpieczeniowemu Funduszowi Gwarancyjnemu do likwidacji przedmiotową szkodę za pośrednictwem wybranego towarzystwa ubezpieczeń.

Sprawa Pana Mieczysława obrazuje fakt, że dobra Kancelaria odszkodowawcza nie nastawia się na duże sprawy, dobra firma odszkodowawcza pomaga ludziom rozwiązując ich problemy związane z odszkodowaniem. W opisywanym przypadku Pan Mieczysław nie wiedział co zrobić- przecież sprawca nie miał wykupionego OC- na szczęście trafił pod właściwy adres.

Na koniec prezentujemy rzecz dla nas najważniejszą, dwa słowa Pana Mieczysława, które w naszej opinii są godne prezentacji.

List referencyjny-2

Polecamy bezpłatne konsultacje z naszymi prawnikami pod numerem 34 389 40 77.

Dodaj komentarz