„Nie bez powodu ta firma nosi nazwę WYSOKIE ODSZKODOWANIA” – must see!

W dniu 02 sierpnia 2012 r. podczas prac polowych polegających na koszeniu zboża kombajnem doszło wypadku, w którym poszkodowanym został nasz Mocodawca. Bezpośrednio po wypadku poszkodowany został przyjęty na Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, gdzie rozpoznano złamanie otwarte trzonu kości piszczelowej lewej z ubytkiem kości, tkanek miękkich. Stłuczenie obojczyka i klatki piersiowej. Poszkodowanemu w dniu 2 sierpnia przeprowadzono leczenie operacyjne, polegające na zaopatrzeniu złamania trzonu kości piszczelowej lewej śrubą kostkową. Poszkodowany został wypisany do domu z zaleceniem chodzenia o dwóch kulach łokciowych z odciążaniem operowanej kończyny do 6 tygodni oraz dalszego leczenia w poradni ortopedycznej.

Dzięki naszej pomocy poszkodowany otrzymał 36.000 PLN zadośćuczynienia.

opinia 14.04.2014
Polecam korzystanie z usług WysokieOdszkodowania.pl ponieważ jest to firma profesjonalna, sumienna i skuteczna. Sprawnie przeprowadza powierzone zadanie oraz z uporem i konsekwentnie dąży do celu. Potrafi rozwiązać sprawę odszkodowania, która wydawała się bardzo trudna, a wręcz niemożliwa do wykonania. Pełen profesjonalizm i uznanie. W 100 % wywiązuje się z umowy. Prowadzi sprawę do jej zakończenia. Mnie osobiście pozytywnie zaskoczyła wysokością uzyskanego odszkodowania. Nie bez powodu firma ta nosi nazwę „Wysokie Odszkodowania, gdyż one naprawdę są wysokie ! Oprócz tego zawsze można liczyć na miłą obsługę i profesjonalne porady prawne, które są bezpłatne. Jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, na pewno skorzystam z usług tej właśnie firmy. Również innym osobom szczerze polecam, bo naprawdę warto! Ryszard.

Polecamy bezpłatne konsultacje z naszymi prawnikami pod numerem 34 389 40 77.

1 komentarz do “„Nie bez powodu ta firma nosi nazwę WYSOKIE ODSZKODOWANIA” – must see!”

  1. Takie rekomendacje są niezwykle cenne dla firm, które zajmują się tym zawodowo. Najważniejszy jest zadowolony Klient, który świadczy o tym, że marka jest dobra i warto korzystać z jej usług.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz