Nowa funkcjonalność WysokieOdszkodowania.pl

człowiekMoi mili, przeglądając strony firm lub Kancelarii odszkodowawczych można dojść do wniosku, że twórcy na siłę starają się zalać czytelnika mnóstwem tekstu. Każda firma jest liderem. Każdy jest najlepszy. Ale czy możemy powiedzieć sprawdzam ? Niestety nie możemy, dopóki nie podpiszemy umowy z wybraną przez siebie firmą.

Nasz nowy design został zaprojektowany z myślą o jak najlepszym zaprezentowaniu naszej oferty, podając konkretne sprawy, które były przez nas prowadzone. Nic nie zostało podkolorowane, ani zmienione. Staraliśmy się przedstawić w czterech krokach to, jak prowadzenie sprawy wygląda od strony naszych Klientów (obrazuje to oś po środku strony).

Kluczowym elementem strony i w zasadzie narzędziem, które zostało wprowadzone z myślą o naszych Klientach (nie tylko przyszłych, ale i teraźniejszych) jest model człowieka, który pozwala po kliknięciu na określoną część ciała zapoznać się z  tabelą stanowiącą załącznik do Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 18 grudnia 2002 r. w sprawie szczegółowych zasad orzekania o stałym lub długotrwałym uszczerbku na zdrowiu, trybu postępowania przy ustalaniu tego uszczerbku oraz postępowania o wypłatę jednorazowego odszkodowania. Wiemy, że akty prawne są trudne do czytania a przede wszystkim długie i zawiłe, stąd też nasz ukłon w Państwa stronę. Teraz każdy może sprawdzić jaki szacunek może otrzymać podczas komisji lekarskiej, z zastrzeżeniem, że niektóre zakłady ubezpieczeń wprowadziły swoje tabele, które mogą różnić się od prezentowanej tabeli.

Elementem, który jest dostępny wyłącznie dla naszych Klientów jest system informacji o sprawie online. Dzięki temu narzędziu nasi Klienci mogą na bieżąco monitorować swoją sprawę, a w przypadku pytań- kierować zapytania bezpośrednio do prawnika, który sprawą się zajmuje.

Ostatnim, ale nie najmniej ważnym elementem naszej strony jest baner, który otrzymaliśmy jako potwierdzenie certyfikatu ideału biznesu. Świadczy to o tym, że WysokieOdszkodowania.pl nie mają żadnych, nawet najmniejszych, problemów z płatnościami i jest firmą godną zaufania.

Służymy Państwu pomocą w razie pytań.

Dodaj komentarz